Click to order
Total: 
Імя
Email
Телефон
ПРО НАС
New Industrial Solutions — це професійна експертиза основана на сучасних вимогах виробництва. Наші спеціалісти справжні професіонали у сфері роздрібної торгівлі та дистрибуції. Разом ми успішно реалізували понад 200 проєктів та продовжуємо допомагати компаніям досягати власних бізнес-цілей.

Наша місія — сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів, забезпечуючи стабільність їх діяльності. Інвестуючи у передові знання, ми прагнемо до поліпшення і вдосконалення процесів з метою надання найбільш ефективних рішень.

Наш успіх — це успіх нашого клієнта.

Наші цінності — це надійність, відповідальність та практичність. Завдяки індивідуальному підходу ми вирішуємо складні завдання з мінімальними витратами. Ми гарантуємо якість та надійність виконаних робіт завдяки глибоким знанням українського і міжнародних логістичних ринків.

НАША КОМАНДА
Завжди готові до пошуку нових рішень і втілення ваших ідей
Валерій Потьомкін
Унікальною перевагою New Industrial Solution є можливість повністю оновити логістичну інфраструктуру для досягнення нових показників ефективності бізнесу клієнта. Постійне вивчення світових стандартів і тенденцій дозволяє нам впроваджувати інновації в наявні системи та створювати принципово нові формати.
Олексій Гладишев
Пропонуючи першокласні рішення у сфері виробничої, складської, транспортної логістики та дистрибуції, ми завжди впевнені в її майбутній ефективності. Завдяки детальному вивченню та оптимізації бізнес-процесів, New Industrial Solutions створює унікальні рішення в логістичній інфраструктурі та ланцюзі постачання.
Станіслав Зінченко
За останні 12 років роботи на українському логістичному ринку наша команда накопичила унікальний досвід і важливі знання для розвитку бізнесу. Основний підхід в роботі New Industrial Solutions полягає у впровадженні світових стандартів логістики та передачі знань компетентної команди фахівцям клієнта.
ПАРТНЕРИ
Made on
Tilda