Click to order
Total: 
Імя
Email
Телефон
ПОСЛУГИ
Безперервне вивчення світових стандартів і тенденцій ринку дозволяє нашим фахівцям підбирати та впроваджувати інноваційні рішення. Наша команда вирішує завдання будь-якого рівня, орієнтуючись не тільки на консалтинг, але й на управління і реалізацію проєктів.
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
New Industrial Solutions - офіційний партнер багатьох українських і міжнародних компаній. Ми надаємо рішення під будь-який тип бізнесу. Команда фахівців спочатку аналізує діяльність компанії, далі виявляє проблеми логістичної підсистеми, і пропонує шляхи вирішення щодо її оптимізації.
Замовити
ІНТРАЛОГІСТИЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
Незалежно від типу товару, наші послуги полегшують і прискорюють всі процеси складської логістики. Ми гарантуємо надійність в зберігання вантажу та оперативність в процесі виконання замовлення.

Замовити
IT-СИСТЕМИ В ЛОГІСТИЦІ
Ми розроблюємо програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати процеси складських операцій і підвищувати їх ефективність. Завдяки впровадженню технологій можна знизити ймовірність і кількість помилок, автоматизувати контроль роботи та систематизувати документацію.


Замовити
УПРАВЛІННЯ СКЛАДОМ XLOG.WMS
Ми надаємо професійну систему управління, яка допомагає автоматизувати будь-який склад і придатна для всіх видів логістичних процедур. Впроваджуючи таку програму, яка працює з даними у режимі реального часу, компанія може поліпшити точність складських запасів, підвищити гнучкість, зменшити помилки в доборі та відвантаженні товарів та поліпшити обслуговування клієнтів.

Замовити
ПЛАНУВАННЯ ЛАНЦЮГА ПОСТАВОК З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА СЕРВІС SO99+
За допомогою ToolsGroup ми пропонуємо принципово інший підхід до планування ланцюга поставок: зробити так, щоб невизначеність працювала для вас, а не проти вас, завдяки сервісному плануванню на базі Service Optimizer 99+.
Платформа автоматизує та оптимізує планування ланцюгів постачання для досягнення цільових рівнів обслуговування. Ми допоможемо усунути такі проблеми: хибність прогнозу, втрати продажів через відсутність товару, невідповідність запасів цілям оборотного капіталу, відсутність рівнів обслуговування та ін.
Замовити
РЕКРУТИНГ й АУТСТАФФІНГ ПЕРСОНАЛУ
Компанія займається пошуком, оцінкою і підбором персоналу. Ми спеціалізуємося на підборі фахівців і менеджерів середньої і вищої ланки. Знаходимо найкращих кандидатів, які успішно вирішують бізнес-завдання вашої компанії, та формуємо ефективні команди.

Ми приділяємо пильну увагу якості своїх послуг і прагнемо використовувати весь накопичений досвід й сучасні технології для знаходження ефективних рішень з підбору персоналу для кожної компанії. Наша компанія не просто надає кандидатів для своїх клієнтів, але і допомагає чітко визначити роль нових працівників, дає необхідні рекомендації з побудови організації та підбору персоналу.

Також ми надаємо послуги з аутстаффінгу. Основні переваги:
  • Економія коштів. Немає необхідності постійно тримати в штаті персонал, який, наприклад, раз в квартал повинен проводити інвентаризацію на підприємстві або в торговій мережі;
  • Залучення до проведення різних робіт та навчання власного персоналу з торгового, складського, а також співробітників бухгалтерії й інших підрозділів компанії під керівництвом і контролем фахівців New Industrial Solutions;
  • Оперативність і точність одержуваної інформації. При аутстаффінгу ревізорів New Industrial Solutions ви повністю отримуєте під управління не тільки робочу силу, але і досвід фахівців разом з напрацьованими методиками.
Якщо Вам необхідні кваліфіковані працівники, професіонали з релевантним досвідом роботи - рекрутери New Industrial Solutions проведуть необхідне дослідження ринку і оперативно нададуть Вам списки кандидатів, користуючись методами прямого пошуку персоналу і хедхантингу.
Замовити
Оберіть послугу, яка Вас цікавить та зверніться за телефоном +380 (44) 331 54 30 або залиште заявку в формі зворотного зв'язку.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Made on
Tilda